Telefon ile Sipariş : 0850 303 0 184

Blog

Soğuğun Karşısında, İndirimin Yanında!

 

Kış modasının ana parçalarından bahsedelim istedik;

 

mispacoz.com Kış İndirimi ile modern tasarımları herkesin alabilmesini amaçladık.Soğuğun karşısında, indirimin yanındayız ve sunduğumuz güzelliklerden biri olan Kış İndirimi ile sıcak ve şık bir kış geçirmeniz için bir koleksiyon hazırladık.

 

Gündelik giyimler, uzun yollar, kış tatilleri, davetler için çeşit çeşit modelleri gezerken bile içiniz ısınacak! mispacoz.com'da istediğiniz model kaban, mont ve manto modellerini bulabilirsiniz.Teknoloji dünyasının sunduğu tüm hakları kullanarak, oturduğunuz yerden seçme ve satın alma lüksünü en güzel modellere ulaşarak kullanmanız için her hafta web sitemizi ve ürünlerimizi yeniliyoruz.

 

 

Seçtiğiniz ve almak istediğiniz ürünler ile ilgili detaylı bilgiyi gerek mispacoz.com'da, gerekse müşteri temsilcilerimize ulaşarak edinebilirsiniz.

 

Kışın olmazsa olmazı Gold Düğmeli Kaşe Kabanlar, Parlak Kapüşonlu Kabanlar modern görüntüsüyle farklılık kazandırıyor. Astarlı Kürk Yelekler spor havasıyla tercih konusu olabilir.

 

Koyu renklerin hakimiyetiyle karşınıza çıkan Kazayağı Desen Kabanlar ağır duruşuyla yılların bitmeyen trendi durumunda. Kürklü Süet Mont modelleri kendinden bahsettirmek de kararlı ve Tedy Kaban gençlerin vazgeçilmezleri olacak gibi görünüyor.

 

 

14 Şubat Sevgililer Günü'ne Özel İndirimler!

 

mispacoz.com ailesi olarak, Sevgililer Günü'nde ne giymeli sorusunu rafa kaldırıyoruz.

 

14 Şubat Sevgililer Günü'ne az bir zaman kala, ne giyeceğim sorunsalını ve hediye alma telaşını biraz azaltmak istedik. Günlerin en romantiği 14 Şubat için özel bir hazırlık yapmak isteyenlere özel bir koleksiyon hazırladık.

 

Nasıl bir plan yaptınız?

 

Gideceğiniz mekana uygun olabilecek tüm seçenekleri mispacoz.com'da bulabileceksiniz.

Şık, gözalıcı, rahat, cool... Ya da, hem rahat hem şık mı olmak istersiniz?

 

Tek yapmanız gereken hazırladığımız sevgililer günü koleksiyonumuzdan birini seçmek.

 

Hemen incelemek için tıkla ♥